Kim jesteśmy?

Drony to nasza pasja! Latamy od kilku lat i realizowaliśmy zlecenia dla wielu Klientów. Posiadamy uprawnienia UAVO VLOS do wykonywania lotów dronem w zasięgu wzroku oraz Europejski Certyfikat kompetencji pilota Bezzałogowego Statku Powietrznego. Mamy ważne ubezpieczenie OC obejmujące komercyjne wykonywanie zleceń przy użyciu dronów. Na pierwszym miejscu równolegle z bezpiecznym wykonywaniem lotów stawiamy zadowolenie Klienta ze zrealizowanych materiałów.

Co robimy?

Specjalizujemy się w wykonywaniu zdjęć i nagrań wideo z powietrza. Oferujemy usługi dronem, a nasza oferta obejmuje fotografię HDR, zdjęcia i filmy nieruchomości, ujęcia filmowe, dokumentacje zdjęciowe, inspekcje techniczne obiektów na wysokości oraz montaż wideo. Wykonujemy również sesje zdjęciowe wnętrz nieruchomości, apartamentów, hoteli, pensjonatów.

Z kim współpracujemy?

Współpracujemy z każdym kto potrzebuje zdjęć lub nagrań wideo z powietrza lub fotografii wnętrz nieruchomości. Naszymi klientami najczęściej są osoby fizyczne lub firmy z Koszalina i okolic do 150 km. Współpracujemy z deweloperami, agentami nieruchomości oraz firmami zajmującymi się produkcją nagrań wideo. Nasze materiały prezentowane są również w Gazecie Wyborczej oraz na stronie miasta Koszalin.

Kto nam zaufał?